Additional information
| Weight | 59 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 24.5 × 14 in |
| Finish | Parchment |
| Collection | Quartz Luxe® |
| Country of Origin | DE |
| UPC | 94902119175 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangle |
| Mounting | Farmhouse, Sink Kits |
Original price was: $1,732.00.$1,212.40Current price is: $1,212.40.
Available colors/finishes: Parchment
| Weight | 59 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 24.5 × 14 in |
| Finish | Parchment |
| Collection | Quartz Luxe® |
| Country of Origin | DE |
| UPC | 94902119175 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangle |
| Mounting | Farmhouse, Sink Kits |