Additional information
| Weight | 57 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 24.5 × 13.5 in |
| Finish | Parchment |
| Collection | Elkay Residential |
| Country of Origin | DEU |
| UPC | 94902099187 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
Original price was: $1,732.00.$1,212.40Current price is: $1,212.40.
Available colors/finishes: Parchment
| Weight | 57 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 24.5 × 13.5 in |
| Finish | Parchment |
| Collection | Elkay Residential |
| Country of Origin | DEU |
| UPC | 94902099187 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |