Additional information
| Weight | 55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.66 × 26.78 × 16.07 in |
| Finish | Parchment |
| Collection | Elkay Residential |
| Country of Origin | DEU |
| UPC | 94902099118 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
Original price was: $1,132.00.$792.40Current price is: $792.40.
Available colors/finishes: Parchment
| Weight | 55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.66 × 26.78 × 16.07 in |
| Finish | Parchment |
| Collection | Elkay Residential |
| Country of Origin | DEU |
| UPC | 94902099118 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |