Additional information
| Weight | 58 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.66 × 26.78 × 16.07 in |
| Finish | Parchment |
| Collection | Elkay Residential |
| Country of Origin | DEU |
| UPC | 94902091822 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
Original price was: $806.00.$564.20Current price is: $564.20.
Available colors/finishes: Parchment
| Weight | 58 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.66 × 26.78 × 16.07 in |
| Finish | Parchment |
| Collection | Elkay Residential |
| Country of Origin | DEU |
| UPC | 94902091822 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |