Additional information
| Weight | 59 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.63 × 26.75 × 16.06 in |
| Finish | Parchment |
| Collection | Elkay Residential |
| Country of Origin | DEU |
| UPC | 94902091211 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
Original price was: $806.00.$564.20Current price is: $564.20.
Available colors/finishes: Parchment
| Weight | 59 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.63 × 26.75 × 16.06 in |
| Finish | Parchment |
| Collection | Elkay Residential |
| Country of Origin | DEU |
| UPC | 94902091211 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |