Additional information
| Weight | 67 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.25 × 26.5 × 20.88 in |
| Finish | Graphite |
| Collection | Quartz Classic® |
| Country of Origin | DE |
| UPC | 94902161747 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangle |
| Mounting | Undermount |
Original price was: $1,017.00.$711.90Current price is: $711.90.
Available colors/finishes: Graphite
| Weight | 67 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.25 × 26.5 × 20.88 in |
| Finish | Graphite |
| Collection | Quartz Classic® |
| Country of Origin | DE |
| UPC | 94902161747 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangle |
| Mounting | Undermount |