Additional information
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.28 × 24.22 × 12.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone® Classic |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902026527 |
| Brand | Elkay |
| Mounting | Drop-in, Sink Kits |
Original price was: $3,817.00.$2,671.90Current price is: $2,671.90.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.28 × 24.22 × 12.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone® Classic |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902026527 |
| Brand | Elkay |
| Mounting | Drop-in, Sink Kits |