Additional information
| Weight | 26.46 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.72 × 26.28 × 14.01 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone® Classic |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902759340 |
| Brand | Elkay |
| Mounting | Undermount |
Original price was: $1,495.00.$1,046.50Current price is: $1,046.50.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 26.46 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.72 × 26.28 × 14.01 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone® Classic |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902759340 |
| Brand | Elkay |
| Mounting | Undermount |