Additional information
| Weight | 33.16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.72 × 26.28 × 17.76 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone® Classic |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902158884 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangle |
| Mounting | Drop-in, Sink Kits |
Original price was: $3,148.00.$2,203.60Current price is: $2,203.60.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 33.16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.72 × 26.28 × 17.76 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone® Classic |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902158884 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangle |
| Mounting | Drop-in, Sink Kits |