Additional information
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30.66 × 26.28 × 12.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone® Classic |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902080123 |
| Brand | Elkay |
| Mounting | Drop-in |
Original price was: $1,136.00.$795.20Current price is: $795.20.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30.66 × 26.28 × 12.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone® Classic |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902080123 |
| Brand | Elkay |
| Mounting | Drop-in |