Additional information
| Weight | 21.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.31 × 8.94 × 38.94 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone® Classic |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902089959 |
| Brand | Elkay |
| Mounting | Drop-in, Sink Kits |
Original price was: $2,972.00.$2,080.40Current price is: $2,080.40.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 21.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.31 × 8.94 × 38.94 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone® Classic |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902089959 |
| Brand | Elkay |
| Mounting | Drop-in, Sink Kits |