Additional information
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.72 × 26.28 × 12.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone® Classic |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902007182 |
| Brand | Elkay |
| Mounting | Drop-in, Sink Kits |
Original price was: $2,136.00.$1,495.20Current price is: $1,495.20.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.72 × 26.28 × 12.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone® Classic |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902007182 |
| Brand | Elkay |
| Mounting | Drop-in, Sink Kits |