Additional information
| Weight | 17.12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.28 × 24.22 × 14.01 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902760131 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $1,498.00.$1,048.60Current price is: $1,048.60.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 17.12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.28 × 24.22 × 14.01 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902760131 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |