Additional information
| Weight | 9.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.53 × 19.78 × 8.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone® Classic |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902601854 |
| Brand | Elkay |
| Mounting | Sink Kits, Undermount |
Original price was: $958.00.$670.60Current price is: $670.60.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 9.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.53 × 19.78 × 8.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone® Classic |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902601854 |
| Brand | Elkay |
| Mounting | Sink Kits, Undermount |