Additional information
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.72 × 26.28 × 12.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone® Classic |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902079844 |
| Brand | Elkay |
| Mounting | Drop-in |
Original price was: $1,497.00.$1,047.90Current price is: $1,047.90.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.72 × 26.28 × 12.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone® Classic |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902079844 |
| Brand | Elkay |
| Mounting | Drop-in |