Additional information
| Weight | 6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.19 × 7.38 × 4.38 in |
| Finish | Chrome |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 94902394992 |
| Brand | Elkay |
| Mounting | Wall |
| Flow Rate (GPM) | 1.500 gal/min |
| Weight | 6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.19 × 7.38 × 4.38 in |
| Finish | Chrome |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 94902394992 |
| Brand | Elkay |
| Mounting | Wall |
| Flow Rate (GPM) | 1.500 gal/min |