Additional information
| Weight | 98 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.75 × 25 × 14.5 in |
| Finish | White |
| Collection | Fireclay |
| Country of Origin | Italy |
| UPC | 94902093307 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $1,994.00.$1,395.80Current price is: $1,395.80.
Available colors/finishes: White
| Weight | 98 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.75 × 25 × 14.5 in |
| Finish | White |
| Collection | Fireclay |
| Country of Origin | Italy |
| UPC | 94902093307 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Shape | Rectangular |