Additional information
| Weight | 122 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 46 × 19 in |
| Finish | White |
| Collection | Fireclay |
| Country of Origin | Italy |
| UPC | 94902128498 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $1,574.00.$1,101.80Current price is: $1,101.80.
Available colors/finishes: White
| Weight | 122 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 46 × 19 in |
| Finish | White |
| Collection | Fireclay |
| Country of Origin | Italy |
| UPC | 94902128498 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Shape | Rectangular |