Additional information
| Weight | 84.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 41 × 14 in |
| Finish | White |
| Collection | Fireclay |
| Country of Origin | Italy |
| UPC | 94902128443 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $1,259.00.$881.30Current price is: $881.30.
Available colors/finishes: White
| Weight | 84.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 41 × 14 in |
| Finish | White |
| Collection | Fireclay |
| Country of Origin | Italy |
| UPC | 94902128443 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Shape | Rectangular |