Additional information
| Weight | 77 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34.19 × 24.44 × 13.81 in |
| Finish | White |
| Collection | Fireclay |
| Country of Origin | Italy |
| UPC | 94902093277 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $1,049.00.$734.30Current price is: $734.30.
Available colors/finishes: White
| Weight | 77 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34.19 × 24.44 × 13.81 in |
| Finish | White |
| Collection | Fireclay |
| Country of Origin | Italy |
| UPC | 94902093277 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Shape | Rectangular |