Additional information
| Weight | 55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.19 × 21.19 × 13.81 in |
| Finish | White |
| Collection | Fireclay |
| Country of Origin | Italy |
| UPC | 94902093246 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $734.00.$513.80Current price is: $513.80.
Available colors/finishes: White
| Weight | 55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.19 × 21.19 × 13.81 in |
| Finish | White |
| Collection | Fireclay |
| Country of Origin | Italy |
| UPC | 94902093246 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Shape | Rectangular |