Additional information
| Weight | 191 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 106 × 36 × 29 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt™ |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 94902731544 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Scullery |
Original price was: $4,439.00.$3,107.30Current price is: $3,107.30.
Available colors/finishes: No 4 Finish
| Weight | 191 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 106 × 36 × 29 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt™ |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 94902731544 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Scullery |