Additional information
| Weight | 193 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 88 × 36 × 29 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt™ |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 94902669632 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Scullery |
Original price was: $4,085.00.$2,859.50Current price is: $2,859.50.
Available colors/finishes: No 4 Finish
| Weight | 193 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 88 × 36 × 29 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt™ |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 94902669632 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Scullery |