Additional information
| Weight | 200 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 78 × 36 × 29 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt™ |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 94902731100 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Scullery |
Original price was: $4,535.00.$3,174.50Current price is: $3,174.50.
Available colors/finishes: No 4 Finish
| Weight | 200 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 78 × 36 × 29 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt™ |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 94902731100 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Scullery |