Additional information
| Weight | 154 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 36 × 29 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt™ |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 94902669526 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Scullery |
Original price was: $3,274.00.$2,291.80Current price is: $2,291.80.
Available colors/finishes: No 4 Finish
| Weight | 154 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 36 × 29 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt™ |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 94902669526 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Scullery |