Additional information
| Weight | 127 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 66 × 20 × 29 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt™ |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 94902731469 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Scullery |
Original price was: $3,007.00.$2,104.90Current price is: $2,104.90.
Available colors/finishes: No 4 Finish
| Weight | 127 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 66 × 20 × 29 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt™ |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 94902731469 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Scullery |