Additional information
| Weight | 134 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 64 × 22 × 29 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt™ |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 94902731506 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Scullery |
Original price was: $3,296.00.$2,307.20Current price is: $2,307.20.
Available colors/finishes: No 4 Finish
| Weight | 134 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 64 × 22 × 29 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt™ |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 94902731506 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Scullery |