Additional information
| Weight | 122 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 36 × 29 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt™ |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 94902731339 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Scullery |
Original price was: $2,478.00.$1,734.60Current price is: $1,734.60.
Available colors/finishes: No 4 Finish
| Weight | 122 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 36 × 29 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt™ |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 94902731339 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Scullery |