Additional information
| Weight | 37 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 24 × 24 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt™ |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 94902733029 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Scullery |
Original price was: $1,102.00.$771.40Current price is: $771.40.
Available colors/finishes: No 4 Finish
| Weight | 37 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 24 × 24 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt™ |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 94902733029 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Scullery |