Additional information
| Weight | 207 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 30 × 18 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt™ |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 94902734316 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Scullery |
Original price was: $4,333.00.$3,033.10Current price is: $3,033.10.
Available colors/finishes: No 4 Finish
| Weight | 207 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 30 × 18 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt™ |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 94902734316 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Scullery |