Additional information
| Weight | 162 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 74.5 × 24 × 18 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt™ |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 94902734286 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Scullery |
Original price was: $3,636.00.$2,545.20Current price is: $2,545.20.
Available colors/finishes: No 4 Finish
| Weight | 162 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 74.5 × 24 × 18 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt™ |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 94902734286 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Scullery |