Additional information
| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.31 × 12.06 × 39.44 in |
| Finish | Radiant Satin |
| Collection | Dayton® |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902404745 |
| Brand | Elkay |
| Mounting | Undermount |
Original price was: $623.00.$436.10Current price is: $436.10.
Available colors/finishes: Radiant Satin
| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.31 × 12.06 × 39.44 in |
| Finish | Radiant Satin |
| Collection | Dayton® |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902404745 |
| Brand | Elkay |
| Mounting | Undermount |