Additional information
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.78 × 28.35 × 11.22 in |
| Finish | Polished Satin |
| Collection | Crosstown® |
| Country of Origin | VN |
| UPC | 94902010441 |
| Brand | Elkay |
| Mounting | Farmhouse |
Original price was: $1,000.00.$700.00Current price is: $700.00.
Available colors/finishes: Polished Satin
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.78 × 28.35 × 11.22 in |
| Finish | Polished Satin |
| Collection | Crosstown® |
| Country of Origin | VN |
| UPC | 94902010441 |
| Brand | Elkay |
| Mounting | Farmhouse |