Additional information
| Weight | 47 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.78 × 28.35 × 11.22 in |
| Finish | Polished Satin |
| Collection | Crosstown® |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 94902110158 |
| Brand | Elkay |
| Mounting | Farmhouse, Sink Kits |
Original price was: $1,374.00.$961.80Current price is: $961.80.
Available colors/finishes: Polished Satin
| Weight | 47 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.78 × 28.35 × 11.22 in |
| Finish | Polished Satin |
| Collection | Crosstown® |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 94902110158 |
| Brand | Elkay |
| Mounting | Farmhouse, Sink Kits |