Additional information
| Weight | 42 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.78 × 28.35 × 11.22 in |
| Finish | Polished Satin |
| Collection | Crosstown® |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 94902010458 |
| Brand | Elkay |
| Mounting | Farmhouse |
Original price was: $1,086.00.$760.20Current price is: $760.20.
Available colors/finishes: Polished Satin
| Weight | 42 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.78 × 28.35 × 11.22 in |
| Finish | Polished Satin |
| Collection | Crosstown® |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 94902010458 |
| Brand | Elkay |
| Mounting | Farmhouse |