Additional information
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.19 × 25.75 × 7.44 in |
| Finish | Polished Satin |
| Collection | Crosstown® |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 94902149264 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangle |
| Mounting | Undermount |
Original price was: $501.00.$350.70Current price is: $350.70.
Available colors/finishes: Polished Satin
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.19 × 25.75 × 7.44 in |
| Finish | Polished Satin |
| Collection | Crosstown® |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 94902149264 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangle |
| Mounting | Undermount |