Additional information
| Weight | 32.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30.438 × 26.063 × 10.063 in |
| Finish | Stainless Steel |
| Collection | Crosstown |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902141381 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangle |
Original price was: $1,099.00.$769.30Current price is: $769.30.
Available colors/finishes: Stainless Steel
| Weight | 32.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30.438 × 26.063 × 10.063 in |
| Finish | Stainless Steel |
| Collection | Crosstown |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902141381 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangle |