Additional information
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.28 × 24.22 × 10.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Asana® |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902351254 |
| Brand | Elkay |
| Mounting | Drop-in |
Original price was: $1,535.00.$1,074.50Current price is: $1,074.50.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.28 × 24.22 × 10.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Asana® |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902351254 |
| Brand | Elkay |
| Mounting | Drop-in |