Additional information
| Weight | 120 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 58 × 20 × 29 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902731452 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
Original price was: $2,893.00.$2,025.10Current price is: $2,025.10.
Available colors/finishes: No 4 Finish
| Weight | 120 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 58 × 20 × 29 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902731452 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |