Additional information
| Weight | 154 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 57 × 36 × 29 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902731094 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
Original price was: $3,241.00.$2,268.70Current price is: $2,268.70.
Available colors/finishes: No 4 Finish
| Weight | 154 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 57 × 36 × 29 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902731094 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |