Additional information
| Weight | 110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 27 × 26 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902731988 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
Original price was: $2,705.00.$1,893.50Current price is: $1,893.50.
Available colors/finishes: No 4 Finish
| Weight | 110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 27 × 26 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902731988 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |