Additional information
| Weight | 45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.722 × 26.284 × 16.318 in |
| Finish | Polished Satin |
| Collection | Crosstown |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902143095 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangle |
Original price was: $1,207.00.$844.90Current price is: $844.90.
Available colors/finishes: Polished Satin
| Weight | 45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.722 × 26.284 × 16.318 in |
| Finish | Polished Satin |
| Collection | Crosstown |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902143095 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangle |