Additional information
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21.31 × 7.44 × 35.31 in |
| Finish | Satin |
| Collection | Dayton |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902008677 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Square |
Original price was: $292.00.$204.40Current price is: $204.40.
Available colors/finishes: Satin
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21.31 × 7.44 × 35.31 in |
| Finish | Satin |
| Collection | Dayton |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902008677 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Square |