Additional information
| Weight | 28.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30.659 × 26.254 × 14 in |
| Finish | Polished Satin |
| Collection | Crosstown |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902143088 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangle |
Original price was: $1,097.00.$767.90Current price is: $767.90.
Available colors/finishes: Polished Satin
| Weight | 28.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30.659 × 26.254 × 14 in |
| Finish | Polished Satin |
| Collection | Crosstown |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902143088 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangle |