Additional information
| Weight | 18.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 9.13 × 35 in |
| Finish | Elite Satin |
| Collection | Dayton |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902096506 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $555.00.$388.50Current price is: $388.50.
Available colors/finishes: Elite Satin
| Weight | 18.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 9.13 × 35 in |
| Finish | Elite Satin |
| Collection | Dayton |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902096506 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |