Additional information
| Weight | 17.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.72 × 26.28 × 10.51 in |
| Finish | Brushed Satin |
| Collection | Celebrity |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902003627 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $927.00.$648.90Current price is: $648.90.
Available colors/finishes: Brushed Satin
| Weight | 17.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.72 × 26.28 × 10.51 in |
| Finish | Brushed Satin |
| Collection | Celebrity |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902003627 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |