Additional information
| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.31 × 12.06 × 39.44 in |
| Finish | Brushed Satin |
| Collection | Celebrity |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902046709 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $1,295.00.$906.50Current price is: $906.50.
Available colors/finishes: Brushed Satin
| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.31 × 12.06 × 39.44 in |
| Finish | Brushed Satin |
| Collection | Celebrity |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902046709 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |