Additional information
| Weight | 13.75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.31 × 9.81 × 31.19 in |
| Finish | Brushed Satin |
| Collection | Celebrity |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902073033 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $885.00.$619.50Current price is: $619.50.
Available colors/finishes: Brushed Satin
| Weight | 13.75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.31 × 9.81 × 31.19 in |
| Finish | Brushed Satin |
| Collection | Celebrity |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902073033 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |