Additional information
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.31 × 12.06 × 31.44 in |
| Finish | Premium Highlighted Satin |
| Collection | Dayton |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902778334 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $640.00.$448.00Current price is: $448.00.
Available colors/finishes: Premium Highlighted Satin
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.31 × 12.06 × 31.44 in |
| Finish | Premium Highlighted Satin |
| Collection | Dayton |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902778334 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |