Additional information
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.31 × 9.31 × 30.94 in |
| Finish | Brushed Satin |
| Collection | Celebrity |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902043630 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $911.00.$637.70Current price is: $637.70.
Available colors/finishes: Brushed Satin
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.31 × 9.31 × 30.94 in |
| Finish | Brushed Satin |
| Collection | Celebrity |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902043630 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |